136 - zastępca głównej księgowej

  • Radom, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice
  • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : j. angielskiego; mile widziana znajomość obsługi systemu Streamsoft Prestiż klasy ERP; gotowości do szybkiej nauki i aktualizacji wiedzy
    [Umiejętność 1] : doświadczenia w pracy w księgowości; preferowane doświadczenie w pracy w obsłudze księgowej zakładu produkcyjnego; mile widziana znajomość
    [Inne] :
    pracę w rozwijającej się Firmie z branży przetwórstwa mięsnego
    wsparcie w okresie wdrożenia w obowiązki
    możliwość zdobywania doświadczenia w dużym zespole specjalistów
    przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy
    atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia zawodowego
    możliwość rozwoju, samorealizacji i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: umowa o pracę tymczasową (1 miesiąxca do 18 miesięcy)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)