Specjalista ds. Kadr i Płac Wrocław -Ołtasz

LFS
  • Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Brylantowa /Ołtaszyn/

Oferujemy

-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Możliwość rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, prężnie rozwijającej się
- Dużą samodzielność w działaniu
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Elastyczny czas pracy
-Benefity pozapłacowe: Karta Multisport, Ubezpieczenie Grupowe Aviva - także dla dzieci i Partnera
- Pracę w nowoczesnym biurze

Twój zakres obowiązków:

-Obsługa kadrowo - płacowa pracowników i zleceniobiorców małych przedsiębiorstw
-Naliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac
-Prowadzenie spraw związanych z zatrudnieniem
- Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników
- Sporządzanie miesięcznych deklaracji ZUS, PIT
-Sporządzanie zaświadczeń i pism do różnych instytucji

Nasze wymagania:

-Umiejętność przygotowania i naliczania listy płac
-Znajomość przepisów z zakresu PDOF, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy
-Umiejętność obsługi programu Płatnik, portalu ZUS PUE
-Znajomość programu Streamsoft PCBiznes będzie dodatkowym atutem,
-Praktyczna znajomość programów pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel
- Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, sumienność i terminowość
-Umiejętność pracy w zespole
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)