Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

Serwisant urządzeń czyszczących

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o.
  • Białystok, podlaskie

Inżynier

Umowa o pracę

Zatrudnimy Serwisanta w Dziale Serwisu Technicznego!

Dla naszego Klienta, renomowanego dostawcy profesjonalnych urządzeń czyszczących, poszukujemy doświadczonego Serwisanta do pracy w Białymstoku.

Obowiązki:

- utrzymywanie sprawności maszyn, urządzeń oraz instalacji technicznych eksploatowanych przez klientów poprzez realizację wizyt,
- wykonywanie montaży urządzeń dozujących, obejmujących instalację, ustawienia, umieszczenie oznakowań i przeszkolenie personelu klienta,
- przeprowadzanie konsultacji oraz udzielanie porad technicznych oraz technologicznych,
- tworzenie raportów serwisowych z wizyt przy użyciu aplikacji,

Wymagania

- wykształcenie techniczne, min. średnie,
- doświadczenie w obsłudze technicznych urządzeń u klientów,
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- praktyczna wiedza i umiejętności w obszarze hydrauliki, mechaniki i elektryki.
- uprawnienia: elektryczne SAP 1kW, książeczka sanepid, uprawnienia do pracy na wysokości.
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- umowę o pracę lub B2B,
- samochód służbowy wyposażony w niezbędne narzędzia,
- pracę od poniedziałku do piątku
- elastyczny czas pracy