Księgowa - praca zdalna na pełny etat

Taxteam
  • Wrocław, dolnośląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Praca zdalna

Księgowa (Symfonia)

lokalizacja: praca zdalna

Szukasz ambitnej pracy, która fachowo przygotuje Cię do roli Samodzielnej Księgowej i da możliwość awansu?

Masz doświadczenie z programem Symfonia?

Jesteś gotowa_y na intensywny rozwój?

Jeśli odpowiadasz 3x TAK, to prawdopodobnie idealnie pasujesz do naszego zespołu.

Szukamy osoby, która w niedługim czasie chce być topowym księgowąym na rynku!

Mamy świetny zespół, który współpracuje ze sobą zdalnie i procesy, dzięki którym młodsi księgowi uczą się praktyki pod opiekuńczym okiem specjalistów. Klienci przesyłają nam dokumenty drogą elektroniczną na bieżąco a zatem proces księgowania rozłożony jest równomiernie przez cały miesiąc :)

Uwaga, ważne: pracujemy w całości zdalnie! Ale to nie znaczy, że nie mamy ze sobą kontaktu -> codzienne wideo i komunikator + oszczędność czasu na dojazd jest dla nas najwygodniejszą opcją! Na żywo widujemy co kwartał na dniach integracyjnych.

Jeśli tak, zapraszamy! To może być idealna oferta dla Ciebie :)

Obowiązki Księgowej / Księgowego to:

kompletowanie, dekretowanie i księgowanie dowodów księgowych (faktur, rachunków, wyciągów bankowych, raportów kasowych i innych dokumentów księgowych) zgodnie z przyjętymi zasadami polityki rachunkowości

uzgadnianie i analiza kont księgowych pod względem prawidłowości zapisów

raportowanie w ramach powierzonych obowiązków

usprawnianie istniejących procesów we współpracy z zespołem

a przede wszystkim chęć i zaangażowanie w rozwój swoich kompetencji

Zależy nam, abyś:

posiadała min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku młodszej księgowej w biurze rachunkowym

masz doświadczenie z programem księgowym Symfonia (to akurat konieczne!)

posiadasz wykształcenie kierunkowe

była osobą odpowiedzialną

uważasz, że teraz jest odpowiedni moment w Twoim życiu, aby postawić na intensywny rozwój

lubisz pracę w trybie zdalnym

doświadczenie w pracy z firmą spedycyjną będzie dodatkowym atutem

Dlaczego będzie Ci z nami dobrze?

poza stabilnymi warunkami zatrudnienia masz z nami perspektywę na rozwój i awanse (zarówno w księgowości jak i kontrolingu finansowym)

będziesz mieć dostęp do fachowej literatury i szkoleń merytorycznych, jak i platformy Mindgram ze zweryfikowanymi treściami/szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego i well-beingu

będziesz czuć, że pracujesz w prężnie rozwijającej się firmie z ambitnym, doświadczonym zespołem w zakresie rachunkowości oraz finansów przedsiębiorstwa, który jest liderem w swojej dziedzinie na rynku

a poza tym, raz na kwartał będziemy na żywo śmiać się i integrować

Taxteam to firma świadcząca usługi księgowe dla spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych. Jesteśmy obecni na rynku od 2012 roku, a nasz zespół liczy już około 35 osób. W codziennej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia dostępne na rynku księgowym, ale przede wszystkim stawiamy na indywidualne podejście do wyzwań naszych klientów.

Rośniemy w siłę i poszukujemy tych, którzy będą rozwijać się razem z nami!

Jeśli pasujesz do naszego zespołu - Aplikuj od razu przez formularz:

value_finance.traffit.com/public/form/a/WlBjPQ==
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)