Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

Archiwista / Archiwistka

NHC Sp. z o. o.
  • Skierniewice, łódzkie pow. Skierniewice

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem projektu w branży inwestycji finansowych otworzyliśmy biuro w Skierniewicach. Poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko - Archiwista/Archiwistka.

Szukamy energicznej i pełnej zapału osoby posiadającej status osoby bezrobotnej lub studenta.

Zakres obowiązków:
- archiwizowanie dokumentów
- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
- obsługa urządzeń biurowych
- bieżące czynności pomocnicze, wynikające ze specyfiki pracy na danym stanowisku
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie

Wymagania

- otwartość na nowe wyzwania
- komunikatywność i otwartość
- odpowiedzialność
- dyscyplina wewnętrzna
- skrupulatność
- samodzielność
- dokładność, sumienność
- dobra znajomość Microsoft Office
- znajomość dokumentów biurowych

Oferujemy

- pracę w nowej spółce inwestycyjnej
- rozwój osobisty w branży inwestycyjnej
- elastyczne godziny pracy