Animatora/Animatorka lub przewodnik wycieczek

Rabkoland
  • Rabka-Zdrój, małopolskie pow. nowotarski

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Uwielbiasz pracę z dziećmi, masz dużo energii i jesteś kreatywny? Już dziś dołącz do ekipy Rabkolandu!

Kim jesteśmy?

Prowadzimy park rozrywki w województwie małopolskim w uzdrowiskowej, wakacyjnej miejscowości Rabka Zdrój. Park istnieje od 1988 r. ma więc za sobą, prawie 35 lat historii.

Obecnie oferta parku jest skierowana dla rodzin z dziećmi do lat 10, a sam Rabkoland czynny jest przez 5 miesięcy w roku od maja do września.

W związku z nieustającym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Animatora/Animatorki lub przewodnika wycieczek

Twój zakres obowiązków:

·Oprowadzanie grup zorganizowanych wg. naszego scenariusza (przedstawianie dzieciom historii, legend, anegdot i wydarzeń, związanych z naszym parkiem)

·Prowadzenie kreatywnych zajęć warsztatowych wg. naszego scenariusza

·Wdrażanie nowych pomysłów i rozwiązań

·Współtworzenie scenariuszy animacji

Nasze wymagania:

·Dyspozycyjność, szczególnie w okresie maja i czerwca 2024

·Umiejętność nawiązywania kontaktów z dziećmi

·Wysoka kultura osobista i komunikatywność

·Zdolności manualne/ plastyczne/ aktorskie/ muzyczne

·Uśmiech i pozytywne podejście do pracy i gości parku

·Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

To oferujemy:

·Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka za godzinę ustalana indywidualnie)

·Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

·Zniżki pracownicze na usługi gastronomiczne

·Pracę w zespole, który tworzą młodzi, ekspresyjni ludzie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres mailowy @
Wysyłając aplikację zgadzasz się na przetwarzanie przez Park Rozrywki Rabkoland Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z polityką ochrony danych osobowych [1] w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia rekrutacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)