• Częstochowa, śląskie

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: mie widziane uprawnienia SEP (nawet po utracie ważności) oraz prawo jazdy kat B, osoby bez nałogów, bardzo wysoka sprawność fizyczna; gotowość do pracy w delegacji; możliwość rozwoju zawodowego typu: szkolenia, dokształcanie zawodowe, zdobycie wszelkich możliwych uprawnień - po stronie pracodawcy
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 34,76 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 30 zł netto na godzinę;
    praca na terenie całej Polski (wyjazdy pięciodnodniowe od pn do pt w godz. 07.00-19.00) oraz Europy (wyjazdy czterotygodniowe - tydzień wolny), pracodawca zapewnia i opłaca zakwaterowanie, transport i wyżywienie.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)