Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Elektryk

WILSON SHIP MANAGEMENT
  • Gdynia, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Praca zdalna

Firma Wilson Ship Management Poland zatrudni Elektryków do swojego zespołu :

Obowiązki elektryka podróżującego:
- Regularna konserwacja wyposażenia elektrycznego i automatyki statku poprzez podróżowanie między statkami, zgodnie z wymaganiami dotyczącymi klasy, bandery, właściciela i producenta sprzętu.
- Rozwiązywanie problemów z urządzeniami elektrycznymi i automatyką
- Pomoc na pokładzie podczas napraw stoczni
- Modernizacja starego sprzętu, wykonywanie prac elektrycznych w różnych projektach
- Zdalna pomoc/konsultacje w sprawach technicznych dla statków, jeśli zajdzie taka potrzeba.
- Wszelkie inne prace związane ze sprzętem elektrycznym na pokładzie, zlecone przez kierownika działu
- Projektowanie rysunków z dziedziny inżynierii elektrycznej
- Wspieranie działu zakupów i uczestnictwo w procesie składania zamówień
- Gotowość do wyjazdów służbowych

WYMAGANIA :
• Wykształcenie techniczne ( Inżynier elektryk lub pokrewne )
• Doświadczenie w dziedzinie inżynierii mechanicznej i instalacji
• Doświadczenie w zakresie technologii i projektowania elektrycznego
• Odpowiednie doświadczenie związane z naprawami statków (stocznia)
• Komunikatywność , umiejętność pracy w zespole
• Znajomość języka angielskiego
• Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
• Samodzielność

CECHY OSOBISTE :
• Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
• Wysoka wydajność
• Profesjonalnie wykwalifikowany, ciekawy i zaangażowany
• Zorientowany na rozwiązania i koszty

Zinteresowanych naszą ofertą pracy proszę o wysłanie CV w języku angielskim na adres email
@ lub kontat telefoniczny pod numere