Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Zatrudnię przedstawiciela handlowego - praca mobilna

Cukiernia- Piekarnia Marcin Romanowski Spółka Komandytowa
  • Goworowo, mazowieckie pow. ostrołęcki

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Firma Cukiernia- Piekarnia Marcin Romanowski Spółka Komandytowa zatrudni osobę na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Zakres obowiązków:
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz zachowanie odpowiedniego poziomu standardów ekspozycji naszych produktów

Przygotowywanie oraz wysyłanie raportów z wizyty oraz dokumentacji zdjęciowej

Nawiązywanie nowych współprac oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami

Wdrażanie akcji promocyjnych na podległym terenie

Poszukiwanie nowych miejsc/lokali do otwarcia punktów firmowych

Nasze wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - warunek konieczny

Czynne prawo jazdy kat. B

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i długofalowych relacji

Umiejętność pracy pod presją czasu oraz nastawienie na realizacje powierzonych zadań

To oferujemy:
Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, tablet , telefon

Umowę o pracę w systemie wynagrodzenie stałe + premia

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku