Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024

Pomocnik Wiertacza

Monika
  • Łódź, łódzkie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Opis stanowiska

pełnienie funkcji pomocnika wiertacza przy obsłudze samojezdnego urządzenia wiertniczego (Comacchio, Soilmec lub inne) na podwoziu gąsienicowym
pomoc przy wierceniu i montażu studni depresyjnych (odwodnieniowych) oraz piezometrów systemem obrotowym na prawy obieg płuczki, w rurach osłonowych i bez
rozładunki i załadunki sprzętu wiertniczego
obsługa terenowego wózka widłowego rozładunki i załadunki pomocniczego sprzętu wiertniczego (pompy, rury, zbiorniki)
firma zapewnia i pokrywa koszty szkolenia i egzaminu UDT
montaż pomp głębinowych
wykonywanie pompowań oczyszczających i pomiarowych studni oraz piezometrów
Dodatkowo, w przypadku przestoju w robotach wiertniczych, wymagane mogą być:
wykonywanie instalacji igłofiltrowych, układanie rurociągów dla celów odwodnienia terenu, układanie kabli elektrycznych
pełnienie dozoru nad systemami odwodnieniowymi
praca w siedzibie Spółki - zaplecze magazynowe

Pożądane doświadczenie zawodowe

uprawniony do pracy na terenie UE
min 1 rok doświadczenia w pełnieniu funkcji pomocnika wiertacza
min 1 rok doświadczenia w pracy na budowie
prawo jazdy kat. B
uprawnienia UDT wózek jezdniowy podnośnikowy (jeżeli brak, firma zapewni szkolenie i egzamin)
brak przeciwskazań do pracy na wysokości (powyżej 3m)

Oferta firmy

umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy
wynagrodzenie podstawowe - do negocjacji
premia roczna uznaniowa- zależna od wyników finansowych Spółki
dodatek za pracę poza miejscem zamieszkania 30,00 zł netto / 1 dzień
praca w godzinach nadliczbowych, w dni wolne od pracy, święta
rozliczane zgodnie z Kodeksem Pracy Zakwaterowanie
mieszkanie lub hotel (Koszt pokrywa WJ)
zwrot kosztów podróży w przypadku wykonywania pracy poza miejscem zamieszkania