Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024

KADROWA-OD ZARAZ

hr-assistanr
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie akt osobowych pracowników
- Przygotowywanie umów o pracę, wypowiedzeń i świadectw pracy
- Obliczanie wynagrodzeń i rozliczanie składek ZUS
- Sporządzanie deklaracji podatkowych ZUS i PIT
- Kompletowanie dokumentacji ubezpieczeniowej pracowników
- Kontrola przestrzegania przepisów prawa pracy
- Reprezentowanie firmy w kontaktach z urzędami i instytucjami zewnętrznymi

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo pracy, finanse i rachunkowość)
- Co najmniej 3-letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
- Znajomość przepisów prawa pracy, podatkowego i ubezpieczeniowego
- Umiejętność obsługi komputera i programów biurowych
- Samodzielność, dokładność i terminowość
- Dobra organizacja pracy
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju zawodowego