Przedstawiciel handlowy

OGEKO Sp. z o.o.
  • Grójec, mazowieckie pow. grójecki

Umowa o pracę

Dołącz do naszego zespołu i pomóż w tworzeniu czystszego świata!
Firma Ogeko Sp. z o.o. Grójec, lider w branży instalacji systemów grzewczych, poszukuje dynamicznego i zaangażowanego Przedstawiciela Handlowego, który dołączy do naszego zespołu i pomoże w rozwijaniu naszej działalności. Specjalizujemy się w wymianie źródeł ciepła, kompleksowej termomodernizacji budynków jednorodzinnych, a naszym flagowym projektem jest wspieranie programu "Czyste Powietrze".

Co oferujemy?
- Umowę o pracę lub b2b do wyboru
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Auto firmowe
- Możliwość rozwoju i awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Szkolenia z zakresu oferowanych usług oraz wsparcie merytoryczne.

Oczekujemy:
- Doświadczenia w sprzedaży lub chęci do nauki (szkolimy od podstaw),
- Umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientami,
- Znajomości branży termomodernizacyjnej lub gotowości do zgłębienia tematu,
- Prawo jazdy kat. B.

Twoje zadania:
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i obsługa bieżących,
- Prezentowanie oferty firmy oraz doradztwo w zakresie dostępnych rozwiązań,
- Realizacja planów sprzedażowych,
- Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Dołącz do zespołu Ogeko Sp. z o.o. Grójec i rozwijaj się razem z nami!
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)