Lekka praca magazynowa dla kobiet/studentów/mężczyzn

MK-Interim
  • Warszawa, mazowieckie

Magazynier

Umowa zlecenie

Dołącz do Nas! Pracuj z nami w dynamicznym środowisku!

Jesteśmy firmą jedną z największych w Polsce dostarczającą pracowników, łączącym doświadczenie i tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym zarządzaniem.

Teraz poszukujemy osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu! Dlaczego warto z nami pracować?

• Łatwa i lekka praca bez stresu.

• Nie wymagamy doświadczenia – wystarczy chęć do pracy!

• Wszystkiego nauczymy Cię na miejscu!

Zakres obowiązków:

• Wprowadzanie danych do aplikacji systemowych – praca z terminalem.

• Przyjmowanie towaru i zatowarowanie magazynu za pomocą terminala.

• Przygotowywanie zamówień aptecznych i skanowanie paczek.

• Prace na magazynie w pełni zautomatyzowanym.

Wymagania

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym: 6-14, 10-18, 14-22, 22-6.

• Dyspozycyjność oraz chęć do pracy od poniedziałku do piątku, + możliwość dodatkowych godz pracy w weekendy

• Ukończone 18 lat

Co oferujemy:

• Umowa zlecenie na 3 miesiące, z możliwością przejścia na umowę o pracę.

• Stawka godzinowa: 27,00 zł brutto/h w dzień i 29,00 zł brutto/h w nocy.

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Jak do nas dołączyć?

• Wyślij swoje CV lub zadzwoń do nas

• Czekamy na Ciebie – zbuduj z nami swoją karierę!

KONTAKT tel: poniedziałek- piątek godz.: 9-16
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)