Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Praca w Utrzymaniu Ruchu w Murowie! Dobre warunki!

EWL
  • Kluczbork, opolskie pow. kluczborski

Inżynier

Umowa o pracę

Posiadasz min. roczne doświadczenie i wiedzę techniczną w zakresie napraw maszyn? Mamy dla Ciebie ofertę pracy na stanowisku:

Ślusarz/Mechanik w dziale Utrzymania Ruch

Miejsce pracy: Murów (zakład produkcyjny)

Darmowy dojazd m.in z Kluczborka, Pokoju, Wołczyna oraz okolicznych miejscowości lub dofinansowanie do własnego transportu!

Zadania:

-Przeglądy oraz konserwacje maszyn i narzędzi produkcyjnych

-Bieżące naprawy usterek maszyn

-Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn produkcyjnych

Wymagania

-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

-Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

-Umowę o pracę – bez pośredników!

-Wynagrodzenie na start: min 5500zł brutto (więcej w zależności od posiadanego doświadczenia) + premia miesięczna do 1000zł brutto!

-Premię roczną do 7% wynagrodzenia

-Pełen pakiet benefitów, m.in.: Pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne), prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie grupowe i wiele innych;

-Dofinansowanie do kursów i szkoleń;

-Darmowy dojazd m.in z Kluczborka, Pokoju, Wołczyna oraz okolicznych miejscowości lub dofinansowanie do transportu!

Nie czekaj! Wyślij do nas swoje CV!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.