Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Kelnerka/Kelner Premia Świąteczna 600-800 zł

Hotel 4 gwiazdek
  • Szczyrk, śląskie pow. bielski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Hotel to miejsce, w którym odwiedzające osoby mają czuć się jak w domu a nie w pracy.
Dlatego szukamy osoby które
nie boja się zmierzyć oraz dołączyć do zgranego zespołu pracowników z dobrze podzielonymi zadaniami i jasno
określonymi celami.
W związku rozwojem nowo otwartego hotelu poszukujemy pracowników na stanowisko: Kelnerka/kelner
Mile widziane studentki /studenci .

Dodatkowa Świąteczna premia 600-800 zł

oraz kelner (również dla osób Ukrainy z komunikatywnym językiem Polskim )
Jeśli szukasz pracy stałej ,to oferta jest dla
Ciebie.
Zakres obowiązków
- obsługa śniadań oraz obiadokolacji w restauracji hotelowej •
- obsługa gości hotelowych
- obsługa klientów restauracji
- dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania

- umiejętność pracy w zespole,
-zaangażowanie
- dobra organizacja -
doświadczenie w branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- Wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń -
- Możliwość korzystania z posiłków pracodawcy