Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Business Development Manager

JNS
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Warszawa / Hybryda
10 000 – 15 000 PLN (B2B/UoP)

Wymagania

• Duża otwartość i swobodna komunikacja
• Umiejętność docierania do osób decyzyjnych i budowania relacji
• Posiadanie relacji i kontaktów w działach IT na szczeblu C-level
• Doświadczenie w sprzedaży usługi rozwiązań do działów IT
• Doświadczenie w sprzedaży usług Outsourcingu IT będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność zdefiniowania potrzeb Klienta
• Biegłość w prowadzeniu prezentacji i negocjacji
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Wysoka determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów sprzedażowych

Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie nowych Klientów
• Przygotowanie i prezentacja oferty handlowej, oraz prowadzenie negocjacji
• Ścisła współpraca z Działem Delivery (dział dostarczający specjalistów pod projekty Klientów)
• Prognozowanie sprzedaży na najbliższe miesiące
• Raportowanie bieżącej pracy w systemie CRM
• Wspieranie działań marketingowych

Oferujemy

• System podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach zawodowych – możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
• Motywacyjny system wynagradzania uzależniony od wyników sprzedaży
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
• Interesującą pracę w stale rozwijającej się firmie i branży IT
• Pakiet prywatnej opieki medycznej
• Niezbędne narzędzia pracy
• Pracę w modelu hybrydowym