Pracownik Magazynowy/Handlowiec

SERVAMET
  • Nowe Skalmierzyce, wielkopolskie pow. ostrowski

Magazynier

Umowa o pracę

Opis stanowiska:
Do zadań kandydata należeć będzie:

 obsługa klienta,
 przyjmowanie towaru, wydawanie towaru, fakturowanie,
 kontrola stanów magazynowych,
 obsługa zapytań mailowych klientów,
 lokalny dowóz zamówień bezpośrednio do klienta.
Oczekujemy:
 zaangażowania w powierzone zadania,
 prawo jazdy kategorii B (Dodatkowym atutem będzie kategoria C i/lub uprawnienia na wózki
widłowe,

 chęci do pracy, staranności,
 kultury osobistej,
 łatwości w nawiązywaniu kontaktów w klientem,
 znajomości obsługi komputera (mile widziania znajomość programu Subiekt GT).
 mile widziana podstawowa znajomość księgowości

Oferujemy

 Pracę w rodzinnej firmie, z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku.
 Atrakcyjne wynagrodzenie.
 Umowę o pracę na pełny etat w godzinach 8:00 – 16:00 (Od poniedziałku do piątku).
 Pomoc osoby przełożonej we wdrożeniu w wykonywane zadania.
 Stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)