Fizjoterpeuta

Fundacja
  • Lublin, lubelskie

Inny

Umowa zlecenie

Poszukujemy fizjoterapeuty, który dołączy do naszego zespołu w ramach zlecenia. Jesteśmy organizacją, która skupia się na wspieraniu osób z niepełnosprawnościami w zdobyciu umiejętności zawodowych i integracji społecznej.

Obowiązki:

Przeprowadzanie kompleksowej oceny fizjoterapeutycznej pacjentów.
Opracowywanie i realizacja indywidualnych planów terapeutycznych.
Przeprowadzanie sesji rehabilitacyjnych zgodnie z zaleceniami lekarza.
Monitorowanie postępów pacjentów i dostosowywanie planów terapeutycznych.
Współpraca z innymi specjalistami w ramach zespołu terapeutycznego.

Wymagania

Wykształcenie w dziedzinie fizjoterapii.
Doświadczenie w pracy z osobami z różnymi rodzajami niepełnosprawności.
Umiejętność pracy w zespole.
Doskonałe umiejętności interpersonalne.
Gotowość do pracy w systemie zleceń.

Oferujemy

Elastyczne godziny pracy zgodnie z harmonogramem zleceń.
Możliwość pracy w inspirującym środowisku organizacji pozarządowej.
Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu terapeutycznego.
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i warsztatach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)