Lider zespołu działu rekrutacji UA

Agencja Pracy Tymczasowej Pulsar Work
  • Łódź, łódzkie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Agencja Pracy w Łodzi specjalizująca się nowoczesnym świadczeniem usług pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego, poradnictwa zawodowego, outsourcingu produkcyjnego, rekrutacjach stałych i tymczasowych dopasowanych do profilu i branży Klienta poszukuje do swojego Zespołu:

Lidera zespołu działu rekrutacji UA

Miejsce pracy: Łódź (Śródmieście)

Twój zakres obowiązków

Monitorowanie bieżących potrzeb Klientów Agencji i kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla (rekrutacje masowe/zagraniczne);

Nadzorowanie pracy zespołu rekrutacyjnego i monitorowanie realizacji zamówień;

Wdrażanie działań mających na celu poprawienie efektywności rekrutacji;

Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania Kandydatów;

Prowadzenie bieżących zestawień i raportów;

Samodzielne rekrutowanie pracowników na projekty Agencji.

Nasze wymagania

Min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;

Współpraca z pośrednikami z Ukrainy;

Doskonała znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych;

Biegła znajomość języka ukraińskiego;

Wielozadaniowość i umiejętność pracy przy wielu projektach jednocześnie;

Zaangażowanie i dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin;

Wysoka komunikatywność, motywacja, pozytywne nastawienie i głowa pełna pomysłów;

Prawo jazdy kat. B\'

Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)