Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Magazynier - Gdynia (Igloport/Iglotex)

Iglotex
  • Gdynia, pomorskie

Magazynier

Umowa o pracę

Ogólnopolska firma dystrybucyjna poszukuje kandydatów na stanowisko: Magazyniera.

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania na stanowisku:
• przyjmowanie i rozładunek dostaw,
• kompletacja towaru do wywozu,
• dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i stan magazynu,
• prace magazynowe.

Zapraszamy, jeśli:
• posiadasz aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub wykazujesz otwartość do jej wykonania,
• wykazujesz gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym oraz w zmiennych warunkach atmosferycznych (chłodnia, mroźnia),
• masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• posiadasz uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane).

Możemy Ci zaoferować:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pracę w zgranym zespole,
• atrakcyjne wynagrodzenie +premia,
• pakiet socjalny,
• wsparcie w procesie adaptacji oraz przyjazną atmosferę,
• możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
• dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie,
• możliwość przystąpienia do PPE.

ZAINTERESOWANY/A? - APLIKUJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU! :)
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV poprzez formularz rekrutacyjny, znajdujący się pod poniższym linkiem (poprzez skopiowanie i wklejenie do przeglądarki):

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, do którego zostaniesz przekierowany po kliknięciu linku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.