Pracownik obsługi rejestracji

Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna EGO
  • Łódź, łódzkie

Inny

Umowa o pracę

Poradnia Psychologiczno – Psychiatryczna EGO znajdująca się w Łodzi na Bałutach realizująca świadczenia w ramach kontraktu z NFZ oraz komercyjnie poszukuje pracownika na stanowisko : Pracownik obsługi rejestracji

Zakres obowiązków min.:
• bieżąca obsługa i kontakt osobisty, telefoniczny i mailowy z Pacjentem
• umawianie, potwierdzanie i odwoływanie wizyt
• otwieranie grafików dla lekarzy, psychologówi psychoterapeutów
• rozliczanie świadczeń
• przyjmowanie płatności za usługi komercyjne
• informowanie o zakresach oferowanych świadczeń
• realizacja bieżących prostych spraw biurowych
• dbanie o wysoki standard obsługi Pacjenta

Wymagania

• doświadczenie w obsłudze Pacjenta
• znajomość aplikacji mMedica (mile widziane)
• wysoka kultura osobista
• umiejętność pracy w zespole
Dodatkowym atutem będzie znajomość aplikacji Eskulap
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)