Operator biogazowni rolniczej

POL-FERM Sp. z o.o.
  • Lubsko, lubuskie pow. żarski

Inny

Umowa o pracę

POL-FERM Sp. z o.o jest firmą zajmującą się produkcją trzody chlewnej oraz będącą operatorem biogazowni, działającą na terenie powiatów żarskiego i nowosolskiego. Obecnie poszukujemy:

Operatora biogazowni rolniczej

wymagania:
- zdolności manualne, zmysł techniczny
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy w zespole
- otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań
- odpowiedzialność, zaangażowanie
- dobra organizacja pracy, wielozadaniowość
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dodatkowym atutem (nie wymagane) będą uprawnienia elektroenergetyczne do 1kVA, prawo jazdy kat. B, uprawnienia na obsługę ładowarki czołowej

zakres obowiązków (w zależności od posiadanych umiejętności i uprawnień)::
- obsługa urządzeń technicznych, drobne prace remontowe, konserwacja i bieżące naprawy
- monitorowanie pracy biogazowni rolniczej
- przyjmowanie dostaw substratów
- dozowanie substratów
- prace porządkowe

oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat
- zapewniamy proces szkolenia i wdrożenia do wykonywania pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość odbycia szkoleń zawodowych
- miejsce pracy w miejscowości Lutol

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji na stanowisko operatora biogazowni rolniczej prosimy o przesyłanie aplikacji obejmującej życiorys na adres @ . Aplikacja taka powinna zawierać poniższą klauzulę:
„Na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) oraz w związku z treścią art. 6 ust. 1 pkt c) i art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez POL-FERM Sp. z o.o. w Łosicach 14c, 55-095 Mirków danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez POL-FERM Sp. z o.o. w Łosicach”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)