Doradca klienta w sklepie z herbatami

Salon de the
  • Warszawa, mazowieckie

Kasjer

Umowa zlecenie

Sklep z herbatami, kawami premium i akcesoriami w warszawskiej Hali Koszyki zatrudni studenta/studentkę.

Miejsce pracy: Warszawa Hala Koszyki ul.Koszykowa 63

Salon de The - poszukuje osoby, do swojego teamu w charakterze doradcy klienta.

Zadania:
- obsługa klienta
- wystawianie dokumentów sprzedażowych - pragony-faktury
-przyjmowanie dostaw
- realizacja zamówień internetowych
-dbanie o porządek w sklepie

Wymagania

- najchętniej status studenta

- osoba pozytywna, otwarta, uśmiechnięta, lubiąca ludzi a przy tym ogarnięta:)

- posiadająca dryg do sprzedaży

- szybko ucząca się ( a jest trochę do przyswojenia)

- obowiązkowa, lubiąca porządek, skrupulatna i odpowiedzialna

- posiadająca książeczkę Sanepid.

- znająca komunikatywny język angielski

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV wraz z klauzula o przetwarzaniu danych osobowych na adres: premiumtea at onet.pl lub osobiście w sklepie.

Stawka godzinowa 23,5zł

Nasz adres:
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)