Konsultant systemu ERP ds. kadr i płac

Coderia
  • Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Praca zdalna

Jeśli interesuje Cię praca w IT, przy jednoczesnym wykorzystaniu kompetencji kadrowo-płacowych, lubisz ciągły rozwój i zdobywanie nowej wiedzy. Mamy dla Ciebie pracę! Jesteśmy autoryzowanym partnerem enova365, SaldeoSMART Nasz praca nastawiona jest na pomoc naszym klientom w zadaniach związanych z obsługą modułów kadrowo-płacowych, ale nie tylko. Szukamy energicznych, sumiennych i lojalnych osób, którym zależy na ciągłym rozwoju oraz pracy z specjalistami w dziedzinie kadr i płac.

Zakres obowiązków:
- zdalna pomoc klientom firmy w zakresie obsługi oraz konfiguracji modułu - enova365 kadry płace, przez konsultacje telefoniczne i mailowe
- przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji do systemu

Wymagania

- preferowane wykształcenie wyższe
- umiejętność zwięzłego i jasnego wypowiadania się w formie pisemnej
- znajomość w stopniu podstawowym zagadnień dotyczących obszaru kadr i płac – warunek konieczny
- otwartość na nową wiedzę
- dobra organizacja pracy własnej
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość zasad obsługi klienta
- znajomość programu enova365 lub dowolnego programu z zakresu KIP

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- elastyczne godziny pracy (7:30-17:00)
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B
- udział w ciekawych projektach, pracę w najnowszych technologiach i narzędziach
- podnoszenie umiejętności i rozwój osobisty (szkolenia, kursy)
- szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne
- partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
- codzienny catering i po okresie próbnym – benefity: karta sportowa, bony sodexo
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)