Opiekun do Domu Opieki na 8 h pon-piątek

Orpea
  • Wiązowna, mazowieckie pow. otwocki

Opiekun

Umowa zlecenie

Praca od zaraz

Opis

DOM OPIEKI MARIANNA zatrudni na 8h od poniedziałek do piątku osobę na stanowisko Opiekun Osób Starszych.

Opis stanowiska

* Wspieranie Pacjentów w ich codziennych potrzebach i działaniach.

* Pomoc przy czynnościach higienicznych i przy ubieraniu się karmienie/ pomoc przy spożywaniu posiłków i dopajanie Pacjentów między posiłkami.

* Pomoc w poruszaniu się Pacjentom niepełnosprawnym.

* Współpraca z personelem medycznym, zgłaszanie niepokojących zmian w zachowaniu i stanie zdrowia Pacjentów.

* Dbanie o utrzymanie wysokich standardów odpowiedniego traktowania Pacjentów.

Profil kandydata

* W swoją pracę wkładasz serce i rozumiesz potrzeby Pacjentów.

* Czerpiesz radość płynącą z pomagania innym.

* Potrafisz organizować swój dzień pracy i ustalać priorytety.

* Cechujesz się wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnością za swoją pracę lubisz nawiązywać relacje z innymi ludźmi.

* Masz gotowość do pracy w różnych godzinach, w tym również w weekendy.

* Posiadasz doświadczenie na zbliżonym stanowisku, nie jest to jednak warunek konieczny

Oferujemy

* Szkolenie wprowadzające dla kandydatów i kandydatek, którzy nie posiadają doświadczenia w pracy z Pacjentem.

* Stabilne zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy, terminową wypłatę wynagrodzenia.

* Liczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy ORPEA.

* Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie) - dla osób, które chcą się związać z nami na dłużej.

* Miłą atmosferę i wzajemną pomoc w Zespole.

* Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Praca w miejscowości Majdan, ul Trasa Lubelska 13, gm wiązowna
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)