Pracownik produkcji - technolog

TMT
  • Łomża, podlaskie pow. Łomża

Inny

Umowa o pracę

Co oferujemy:
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji
• niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
• szkolenia podnoszące kwalifikacje
• szeroki pakiet świadczeń socjalnych

Twój zakres obowiązków
• prowadzenie prób produkcyjnych
• pomoc nad wdrożeniem nowych produktów
• projektowanie technologiczne
• pomoc w tworzeniu schematów technologicznych
• dobór komponentów
• sporządzanie wytycznych do urządzeń i sterowania

Nasze wymagania
• ukończone studia wyższe (technologia żywności)
• znajomość pakietu MS Office
• mile widziana znajomość jęz. angielskiego
• wysoka kultura osobista
• sumienność i odpowiedzialność
• prawo jazd. Kat. B.
• chęć poszerzenia doświadczenia
• gotowość do podjęcia wyjazdów służbowych
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakładzie mleczarskim

Osoby zainteresowane mogą wysyłać swoje CV na adres mail: @ oddzwonimy w celu umówienia na rozmowę.
Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy „TMT” Sp. z o.o. może nastąpić bez mojej zgody.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)