Fakturzystka

Everest Logitics Sp. z o o
  • Sierpc, mazowieckie pow. sierpecki

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

ELS Everest Logistics Services Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym w branży TSL. od 2002 r. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam Konsekwentnie rozwijać portfel naszych usług, który obejmuje transport cało pojazdowy i drobnicowy.
Do naszego Zespołu aktualnie poszukujemy osób na stanowisko :
Stanowisko z możliwością przyuczenia.
Zakres obowiązków:
• Wystawianie faktur wraz z ich korygowaniem,
• Sprawdzanie i kompletowanie dokumentów związanych z transakcją sprzedaży,
• Przypominanie kontrahentom o terminach płatności,
• Współpraca z działem logistyki w ramach bieżącej obsługi
• Współpraca z klientami, partnerami, podwykonawcami i innymi kontrahentami,
• Sporządzanie dokumentacji wewnętrznej,
• Weryfikacja zgodności danych w systemie oraz kontrola obiegu dokumentacji księgowej.
Oczekiwania:
• Wykształcenie średnie/ wyższe mile widziane,
• Znajomość praktyk i zasad księgowych.
• Dokładność, sumienność, komunikatywność
• Umiejętność pracy pod presją czasu,
To oferujemy:
• Pracę w stabilnej firmie funkcjonującej na rynku blisko 20 lat,
• Szerokie możliwości rozwoju i zdobywania unikatowych doświadczeń,
• Indywidualnie określoną ścieżkę kariery,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Przyjazną atmosferę pracy.
Jako Zespół EVEREST LOGISTICS SERVICES z
wielką pasją stale tworzymy i doskonalimy innowacyjne rozwiązania w transporcie
i logistyce, które bezpośrednio przekładają się na sukcesy globalnego biznesu.
Jako firma o międzynarodowym zasięgu narzucamy wysokie standardy moralne i jakościowe poprzez które, tworzymy etyczne środowisko pracy i dobrą przyszłość.
Jeśli masz dodatkowe pytania zadzwoń.
Jeśli chcesz zaaplikować wyślij CV za pomocą OLX.pl, skontaktujemy się jak najszybciej!
lub CV na maila działu kadr podanego na stronie internetowej.
24 382 11 00 wew 1
Facebook/everestlogisticsservices
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)