Fizjoterapeuta w warunkach domowych - woj. lubelskie

Centrum Medyczne Zdrowie
  • Lublin, lubelskie

Inny

Umowa o pracę

Praca od zaraz

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozszerzaniem działań na terenie województwa lubelskiego Centrum Medyczne Zdrowie informuje o ogłoszeniu naboru na stanowisko fizjoterapeuty do rehabilitacji w warunkach domowych. Dla osób, które chcą rozpocząć z nami współpracę "od zaraz" i są dyspozycyjne oferujemy bardzo preferencyjne warunki finansowe.

Lokalizacja: województwo lubelskie

Oferujemy

- Wynagrodzenie 7700 - 14300 zł brutto na umowie B2B
- Dowolną formę zatrudnienia: B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie
- Elastyczne godziny pracy
- Stabilną i ciekawą współpracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Miłe warunki pracy oraz zatrudnienie w profesjonalnym zespole
- Premię za pozyskanie fizjoterapeuty do pracy w naszej firmie
- Dopłaty paliwowe

Zakres obowiązków:
- realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta
- zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom kierując się ich dobrem, poszanowaniem podmiotowości i godności osobistej
- prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów.

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe (lic./mgr fizjoterapii)
- Aktualne prawo wykonywania zawodu
- Doświadczenie w pracy z pacjentem leżącym
- Wysoka wrażliwość na potrzeby klienta, empatia
- Prowadzenie dokumentacji medycznej wg. obowiązujących przepisów
- Mile widziane kursy i szkolenia rozwijające, podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Dodatkowe pytania: 41 343 01 97

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)