Nauczyciel języka angielskiego z przygotowaniem pedagogicznym (0,12 etatu)

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie pow. kędzierzyńsko-kozielski

Lektor

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika wczesnoszkolna
  • Inne wymagania: nauczyciel języka angielskiego powinien mieć kwalifikacje wymagane do zajmowania stanowiska nauczyciela w przedszkolach lub klasach I-III szkół ponadpodstawowych określone w §4 pkt 2, 4 lub 5 Rozporządzenia Ministra Edukacji i nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (DZ.U z 2 października 2023 r. poz. 2102) i legitymuje się świadectwem egzaminu z danego języka obcego w stopniu co najmniej podstawowym, o którym mowa w załączniku do rozporządzenia, oraz ukończyła:
    - studia podyplomowe w zakresie wczesnego nauczania danego języka obcego lub
    - kurs kwalifikacyjny w zakresie wczesnego nauczania danego języka obcego.
    Wysokość wynagrodzenia zgodna z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 24 luty 2023 r. w sprawie wysokości minimalnych stawek wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli (DZ.U 24 luty 2023 r. poz. 352). Stawki zgodne z poziomem wykształcenia i posiadanym stopniem awansu zawodowego
    3/25 etatu, czyli 2 razy w tygodniu po 1,5 godz.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie w ofercie dotyczy nauczyciela początkującego na cały etat
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)