Monter sprzętu AGD

AZU EKO SERVICE
  • Jarosław, podkarpackie pow. jarosławski

Inżynier

Umowa o pracę

OPIS STANOWISKA I ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Naprawa sprzętu AGD w serwisie i w domu klienta

• Praca jednozmianowa, nie pracujemy w soboty i niedziele

• Praca w autoryzowanym serwisie w Jarosławiu lub Przemyślu

NASZA OFERTA JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

Posiadasz wykształcenie minimum średnie

Posiadasz prawo jazdy kat B.

Jesteś osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną i zaangażowaną w to co robisz

Cenisz sobie długotrwałą współpracę

Samodzielnie organizujesz codzienną pracę i realizujesz powierzone zadania

Znasz system Windows, sprawnie posługujesz się przeglądarką i systemami pocztowymi

Dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP oraz wykształcenie elektryczno-elektroniczne.

OFERUJEMY:

Działania naszej firmy opieramy na długotrwałych relacjach, dlatego też po okresie próbnym oferujemy stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony.

Poziom wynagrodzenia zależy od Ciebie, na tym stanowisku wynagrodzeniem jest prowizja od wykonanej usługi.

Zapewniamy samochód służbowy, telefon oraz potrzebne narzędzia.

Uwaga: nie wymagamy doświadczenia w naprawie sprzętu AGD, ale stwarzamy taką możliwość wraz z odpowiednim przeszkoleniem i uprawnieniami.

Brzmi interesująco? Jeśli TAK!, to już dzisiaj prześlij swoją aplikację. Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz LM.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma AZU Eko-service z siedzibą w Przemyślu, ul. Mickiewicza 9 adres e-mail: @

Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)