Asystentka stomatologiczna Warszawa

Nova Estetica Klinika Dentystyczna
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

- przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy

- przygotowanie Pacjenta do zabiegu

- asystowanie lekarzowi przy zabiegach stomatologicznych – endodoncja, protetyka, stomatologia estetyczna i zachowawcza, pedodoncja

- praca na 4 ręce z lekarzem

- sterylizacja narzędzi i materiałów

- utrzymanie porządku w gabinecie

Nasze wymagania:

- minimum 2-letnie doświadczenie w pracy asystentki stom. (warunek konieczny)

- dyplom asystentki/asystenta stomatologicznej/stomatologicznego lub w trakcie

- książeczka SANEPID

- pozytywna postawa i silna motywacja do pomocy Pacjentom

To oferujemy:

- pracę w niepełnym wymiarze godzin

- czynną asystę z lekarzem na 4 ręce

- pracę w nowoczesnej, dobrze funkcjonującej od wielu lat klinice NOVA ESTETICA

- możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami przy różnych zabiegach

- serdeczną atmosferę, wsparcie zespołu, przeszkolenie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę w trybie zmianowym rano/popołudnie - opcjonalnie 1 sobota/mc

- wymiar pracy: ok. 2-3 dyżury tygodniowo

- rodzaj umowy: kontrakt lub umowa zlecenie
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)