Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego

Kolorama
  • Piła, wielkopolskie pow. pilski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA ZAGRANICZNEGO

Na tym stanowisku zajmujemy się codzienną obsługą naszych klientów zagranicznych. Pomagamy im złożyć zamówienie i dbamy o jego sprawną realizację, wspieramy w sprawach technicznych i utrzymujemy z nimi dobre relacje. Uczestniczymy w targach w kraju i zagranicą. Dołącz do zespołu specjalistów i współtwórz z nami najlepszy zespół!

Miejsce Pracy: Piła

Do CV prosimy dołączyć list motywacyjny.

Zakres obowiązków:

• telefoniczna i mailowa obsługa klientów zagranicznych,
• nadzorowanie zamówień złożonych przez klientów,
• posprzedażowa obsługa klientów,
• współpraca z innymi działami firmy,
• budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania

• warunek konieczny: bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie,
• co najmniej 12 miesięcy doświadczenia w obsłudze klienta B2B, B2C,
• mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego,
• dobra organizacja pracy własnej, samodzielność,
• wielozadaniowość,
• znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

• system kafeteryjny MyBenefit
• dopłatę do ubezpieczenia grupowego,
• możliwość uzyskania premii uznaniowej,
• zniżki na nasze produkty,
• Program Poleceń Pracowniczych.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)