Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024

Samodzielna księgowa

Biuro rahunkowe
  • Wrocław, dolnośląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Biuro rachunkowe poszukuje pracownika na stanowisko samodzielnej księgowej.

Zakres obowiązków:

- weryfikacja dowodów księgowych;
- dekretowanie i wprowadzenie wybranych dokumentów księgowych;
- czynny udział w sporządzeniu informacji i deklaracji podatkowych oraz innych wymaganych dokumentów (VAT, CIT);
- czynny udział w sporządzeniu sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, a także raportów i analiz na potrzeby Kierownictwa;

Wymaganie:

-min. 3 -letnie doświadczenie w pracy w pełnej księgowości oraz rozliczaniu podatków VAT i CIT;
- znajomość przepisów ustawy o rachunkowości;
- znajomość obowiązujących przepisów podatkowych;
- znajomość procesów księgowych, szczególnie w obszarze należności;
- znajomość programu ERP Optima;
- znajomość pakietu Ms Office, zwłaszcza Excel;
- pełna zdolność do czynności prawnych.

Dodatkowym atutem będzie:

- znajomość języków obcych;
- predyspozycje: odpowiedzialność, rzetelność, sumienność, komunikatywność, zaangażowanie;
- wysoki poziom kultury osobistej.

Prosimy o wysłanie CV z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."