Pracownik Biurowy w Dziale HR staż Lublin

Grzegorz
  • Lublin, lubelskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Praktykant/stażysta

Firma poszukuję Osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności do udziału w Projekcie współfinasowanym z PFRON " Zatrudnienie wspomagane szansą na pracę II !"
Dla Swojego Klienta poszukuję Kandydatów na stanowisko Pracownik Biurowy w Dziale HR i Kadr ( Staż)
Zakres Obowiązków:
- archiwizowanie dokumentacji związanej z rozmowami rekrutacyjnymi.
- kontakt Kandydatami do pracy w centrum logistycznym,
- porządkowanie dokumentacji kadrowo- osobowej.
- uczestnictwo czynne w rozmowach rekrutacyjnych
- pomoc w organizacji spotkań integracyjnych ekipy oraz eventów reklamowych na targach pracy.

Wymagania

- wykształcenie średnie mile widziane wyższe bądź w trakcie studiów
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności- warunek konieczny
- skrupulatność, odpowiedzialność, komunikatywność
- mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej i obsłudze klienta.
- znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- umowa stażowa ( 3 miesiące) z możliwością zatrudnienia
- możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej Firmie.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)