Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Monterów rurociągów i spawaczy MIG/MAG od zaraz 28 netto/h

Andrzej
  • Katowice, śląskie

Budowlaniec

Umowa zlecenie

Jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert.: 24085) współpracującą z zakładami produkcyjnymi na terenie Polski i Niemiec. Oferujemy pracę osobom zainteresowanym krótko- lub długoterminowym zatrudnieniem.

Dla naszego Klienta, obsługującego elektrociepłownie, pilnie poszukujemy pracowników na stanowisko Monterów rurociągów i spawaczy MIG/MAG (lub pokrewne z uprawnieniami)

Obowiązki:
- prace spawalnicze i monterskie przy rurociągach na terenie elektrociepłowni

Oczekiwania:
- doświadczenie w pracach monterskich przy rurociągach (minimum 0,5 roku)
- doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG lub pokrewne (minimum 0,5 roku) z uprawnieniami
- Umiejętność organizowania pracy własnej.
- Zaangażowanie i dyspozycyjność
- Gotowość do pracy na terenie elektrociepłowni

Oferujemy

- Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- Duża ilość godzin do wyrobienia (Praca po 10 godzin dziennie plus dla chętnych soboty po 8 godzin)
- Ubranie robocze,
- Wynagrodzenie 28 zł zł netto/h (minimum 200 godzin mc)
- Dla osób spoza śląska pomoc w zakwaterowaniu na terenie Jaworzna (kwatera w kwocie 650 zł netto pobierane z wynagrodzenia)

Jeśli jesteś zainteresowana/-y, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: w języku polskim Andrzej: , w języku rosyjskim Wiktoria: lub do przesłania swojego CV