Operator walca do robót bitumicznych

ONDE SA
  • Koszalin, zachodniopomorskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

ONDE S.A. jest liderem w sektorze ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII. Byliśmy i jesteśmy zaangażowani w budowę instalacji o łącznej mocy 2849 MW. Realizujemy usługi z zakresu budowy farm wiatrowych oraz farm fotowoltaicznych. Specjalizujemy się także w budownictwie drogowo-inżynieryjnym, co stanowi ważny element naszej historii.

Obecnie poszukujemy nowego pracownika na stanowisko Operator walca do robót bitumicznych .

Opis stanowiska:
• praca przy robotach bitumicznych związanych z remontami i budową dróg,
• dbanie o powierzony sprzęt oraz jakość wykonywanych robót.

Wymagania

• uprawnienia na walce,
• prawo jazdy kategorii B,
• otwartość na pracę zespołową,
• zaangażowanie w powierzone obowiązki,
• przestrzeganie zasad BHP i innych procedur obowiązujących w firmie,
• doświadczenie w pracy przy robotach drogowych (mile widziane).

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• możliwości rozwoju,
• dofinansowanie udziału w szkoleniach i kursach,
• miłą, partnerską atmosferę pracy :)

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie aktualnego CV w wiadomości.
W razie jakichkolwiek pytań - zapraszamy do kontaktu telefonicznego, tel.: :)

Dołącz do ONDE i bądź NA FALI!
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)