Praca od zaraz Świebodzin Magazynier wys. podstawa + premia

PROJECT PLUS HR
  • Białystok, podlaskie

Magazynier

Umowa zlecenie

Project Plus HR sp. z o. o. Międzynarodowa Agencja Pracy - znana z dbałości o swoich pracowników , zapewniająca pełne wsparcie przez cały okres zatrudnienia, której mottem jest hasło - Z nami łatwiej...

W lokalizacji Świebodzin współpracujmy z największą firmą i liderem w branży sieci marketów budowlanych, w której nasi pracownicy znajdują stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju finansowego. Aktualnie poszukujemy do prostej pracy polegającej na kompletacji zamówień osoby na stanowisko

Zapewniamy darmowy transport do miejsca pracy i zakwaterowanie

Opis stanowiska:

Kompletowanie towaru z wózków niskiego unoszenia z lokalizacji regałowych poziom zero i jeden, po wstępnym szkoleniu w magazynie. Rozładowanie kontenerów, umieszczenie towarów na regałach. Praca z wykorzystaniem wózków niskiego unoszenia, skanera, oprogramowania magazynowego.

Twoje zadania:

• Przyjęcie i wydawanie palet towarów na magazynie;
• Przemieszczanie palet z towarem wózkiem elektrycznym niskiego podnoszenia;
• Skanowanie towaru;
• Czynności związane pracami porządkowymi na swoim stanowisku pracy;

Ważne jest dla nas:

• Podstawowa znajomość alfabetu polskiego – możliwość zidentyfikować nazwy towaru;
• Prawo jazdy kat. B w celu dopuszczania do posługiwania się wózkiem elektrycznym;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Punktualność dokładność, dyspozycyjność;
• Gotowość do szkolenia w zakresie prac magazynowych, posługiwania wózkiem, skanerem;

Nasz oferta:

• Opieka Koordynatora, wsparcie w otwarciu konta bankowego, PESEL;
• Zapewniamy transport do miejsca pracy;
• Zmiany, godziny pracy : 06.00-14.00 i 14.00-22.00. Wolne weekendy;
• Tanie zakwaterowanie w dobrych warunkach obok pracy;
• Wypłaty wynagrodzenia na czas (przelew na konto do 12 dnia każdego miesiąca);
• Pokrycie kosztów badań lekarskich i ubrań roboczych.

Работа в крупнейшей сети строительных гипермаркетов в Польше

Местоположение: Świebodzin

ОПИСАНИЕ РАБОТЫ:

Комплектация товара со стеллажей нулевого и первого уровня погрузчиком низкого подъема, не требующим специальных сертификатов (после обучения на складе). Разгрузка контейнеров и распределение товаров на стеллажах. Работа с применение низких электроподъемников, сканера, складского программного обеспечения.

Задачи:

• Прием и выдача паллет товара на складе;
• Перемещение паллет с товаром погрузчиком низкого подъема;
• Сканирование товара;
• Другие складские работы, не требующие специальных навыков;

Требования:

• Знание польского алфавита, позволяющее идентифицировать названия товаров;
• Водительские права кат. В - необходимо для допуска к управлению низким погрузчиком;
• Способность работать в команде;
• Пунктуальность, точность в работе, ответственность;
• Готовность обучаться складским работам, управлению погрузчиком, работе со сканером;

НАШЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

• Поддержка Координатора, помощь в открытии счета в банке, получении номера PESEL;
• График работы: две смены 06.00-14.00 i 14.00-22.00. Выходной суббота, воскресенье;
• Недорогое проживание в хороших условиях рядом с местом работы;
• Своевременная выплата зарплаты до 12 числа каждого месяца;
• Покрытие стоимости медосмотра, рабочей одежды.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)