Magazynier*stała umowa*atrakcyjne warunki*od zaraz

B8 Recruitment
  • Piaseczno, mazowieckie pow. piaseczyński

Magazynier

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Zależy Ci na stałej pracy? Masz uprawnienia UDT i chciałbyś obsługiwać wózek widłowy? Koniecznie prześlij swoje zgłoszenie.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio
- pakiet benefitów prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi firmy, posiłki pracownicze, karta lunchowa)
- pracę systemie zmianowym
- zatrudnienie u lidera na rynku
- DARMOWY transport pracowniczy na trasach z: Warszawy, Płońska, Józefosławia
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Obowiązki:
- prace magazynowe (przyjęcie dostaw, kompletacja zamówień, wydawanie surowca)
- obsługa wózka widłowego i skanera
- segregacja i ewidencja opakowań zwrotnych

Wymagania

- posiadanie uprawnień UDT
- posiadanie badań do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia

Lokalizacja: okolice Piaseczna (Szymanów)

Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj poprzez formularz: , wyślij wiadomość "praca" na , lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883)

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)