Menadżer Działu Sprzedaży - Bydgoszcz

Agencja Pracy Profesja
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Handlowiec

Umowa o pracę

AP Profesja (KRAZ 27938) to zespół doświadczonej kadry, zajmującej się pozyskiwaniem najlepszych pracowników na rynku polskim. Zajmujemy się rekrutacją pracowników tymczasowych, pośrednictwem przy rekrutacjach stałych, outsourcingiem kadrowo-płacowym, a także przeprowadzaniem testów kompetencji dla kandydatów na wysokie stanowisko pracownicze.

Aktualnie, dla naszego Klienta z branży HVAC, poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie - Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

1. Pozyskiwanie klientów na centrale wentylacyjne/rekuperacyjne.

2. Ofertowanie przy zamówieniach publicznych i przetargach.

Nasz Klient oczekuje od Ciebie:

1. Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.

2. Język angielski – stopień komunikatywny – techniczny (komunikacja mailowa i telefoniczna).

3. Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny.

4. Znajomość programu AutoCAD – mile widziana.

5. Znajomość MS Office, EXCEL.

Nasz Klient oferuje:

1. Wysoką podstawę + premie.

2. Umowę o pracę na czas nieokreślony.

3. Możliwość negocjacji podstawy wynagrodzenia.

4. Samochód służbowy, również do użytku prywatnego.

5. Telefon, laptop, internet, aplikacje.

6. Pracę w biurze + wyjazdy do klientów.

7. Szkolenia handlowe i produktowe w zakresie nowych produktów w Austrii, Belgii i Szwecji.

8. Pakiet medyczny, polisa zdrowotna.

9. Możliwość rozwoju w ramach struktury firmy.

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO U PRACODAWCY!
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)