Magazynier

Mabuchi Motor Poland
  • Bochnia, małopolskie pow. bocheński

Magazynier

Umowa o pracę

MABUCHI MOTOR jest japońskim producentem silników elektrycznych. Produkcja na poziomie 1,4 mld szt. rocznie plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER
LOG/M/2023
Lokalizacja: BOCHNIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Wykonywanie operacji związanych z odbiorem i wysyłką towaru oraz procesami inwentaryzacji magazynu,
• Prowadzenie i kontrola dokumentacji magazynowej,
• Zapewnianie dostępności materiałów niezbędnych do procesu produkcji,
• Aktualizowanie danych dotyczących zapasów w systemie elektronicznym,
• Obsługa urządzeń magazynowych, takich jak wózki widłowe, wózki ręczne,
• Codzienna implementacja standardów 5S i zasad BHP;

WYMAGANIA:
• Doświadczenie w pracy na magazynie (preferowane doświadczenie w branży produkcyjnej)
• Wykształcenie min. średnie
• Zezwolenie na kierowanie wózkami widłowymi (min IIWJO, preferowane IWJO)
• Podstawowa znajomość obsługi komputera
• Uczciwość, zaangażowanie
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
• Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)