Kucharz/Kucharka

PHU Lubinpex Sp. z o.o.
  • Głogów, dolnośląskie pow. głogowski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Poszukujemy do pracy na stanowisku: Kucharz/Kucharka.
Miejsce pracy: Stołówka nr 18 przy Hucie Miedzi Głogów (67-200 Głogów, ul. Żukowicka 1).

Zakres obowiązków:
• Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami
• Racjonalne gospodarowanie towarami,
• Minimalizowanie strat,
• Utrzymanie porządku i higieny w miejscu pracy
• Dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych

Nasze oczekiwania:
• Wykształcenie zawodowe, mile widziane kierunkowe
• Staż pracy na podobnym stanowisku – 2 lata
• Aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych
• Samodzielność i dobra organizacja pracy
• Dyspozycyjność

Oferujemy

• Pakiet zdrowotny, ubezpieczenie grupowe
• Dodatkowe świadczenia socjalne w ramach ZFŚS
• Karta MultiSport/Medicover Sport
• Pracowniczy Program Emerytalny

Jeżeli chcesz budować swoją karierę razem z nami, zaaplikuj do dnia 31.10.2023 r.:

elektronicznie:

osobiście:
PHU „Lubinpex” Sp. z o.o.
Dział Spraw Pracowniczych i Płac, Pokój nr 11
ul. Księcia Ludwika I nr 1, 59-300 Lubin
Tel.76 746 78 73

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)