Pracownik administracji - Sekreterka

FHU MASTEL
  • Wadowice, małopolskie pow. wadowicki

Informatyk

Umowa o pracę

Prosimy o odpowiedź tylko Osoby które przeczytały pełną treść ogłoszenia, posiadają podane w ogłoszeniu kompetencje, odpowiadają na przesłany w CV telefon kontaktowy. Osoby które z automatu wysyłają CV na wszystkie pojawiające się oferty, dziękujemy. Z góry dziękujemy

Opis oferty pracy:
Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik administracyjny - Sekretarka

Potrzebujemy osoby ambitnej, nie bojącej się wyzwań, która jest ogarnięta oraz chce się uczyć i rozwijać.

Osoby która nie szuka zajęcia na krótką chwile ale szuka stabilnej pracy na dłuższy czas. Po okresie próbnym umowa na stabilny ustalony etat.

Nie wykluczamy osoby która studiuje zaocznie.

Zadania główne:
- kompletowanie dokumentacji
- kontakt z firmami i urzędami
- czasem dostarczanie osobiście dokumentów Klientom
- przygotowywanie ofert, kontakt z Klientami
- wystawianie faktur i ogłoszeń
- odbieranie korespondencji
- przygotowywanie umów, przepisywanie tekstów
- nadzór nad sprawami firmy i przygotowywanie dokumentów
- ogólnie pojęte rozliczenia

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie, mile widziane w kierunku administracja, zarządzanie
- łatwość nawiązywania kontaktów;
- chęci do pracy, nauki
- wysoka kultura osobista;
- Umiejętność dobrej organizacji własnego czasu;
- dobra znajomość pakietu Office ( głównie Excel, Word);
- prawo jazdy kat. B
- dyspozycyjność
- solidność w wykonywaniu powierzonych zadań;
- poufność i dyskrecja:
- umiejętność reagowania i podejmowania decyzji.
- Mile widziane doświadczenie w pracy w branży telekomunikacyjnej aczkolwiek nie jest to warunek konieczny.

Miejsce pracy:
Wadowice

Forma zatrudnienia do uzgodnienia w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.
Osoba będzie bezpośrednio podlegać właścicielom firmy a głównym zadaniem jest wspierać bieżące obowiązki i koordynacje prac którymi zajmuje się firma i jej pracownicy.
Osoby zainteresowane stanowiskiem proszę o przesłanie, CV wraz ze zdjęciem (bez zdjęcia, nie będą brane pod uwagę) na adres mailowy @
Prosimy w CV na krótką odpowiedź na dwa pytania:
Jak chcesz, planujesz swoją karierę zawodową na najbliższe 2-3 lata? Oraz z jakich swoich dotychczasowych osiągnięć jesteś zadowolona?

Wszystkim zainteresowanym pracą z Nami dziękujemy za przesłanie CV, jednak informujemy, że tylko do wybranych osób się odezwiemy.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)