Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024

Specjalista ds. Płac

Art-Clean Sp. z o.o.
  • Radom, mazowieckie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Firma usługowa poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Płac

Twoje zadania:

kompleksowa i samodzielna obsługa płacowa firmy

koordynacja procesu zatrudniania, zmiany warunków lub rozwiązywania umów o pracę

sporządzanie deklaracji ZUS, US, GUS, PFRON

obsługa Programu PPK, potrąceń komorniczych

mile widziana znajomość przepisów związanych z zatrudnianiem cudzoziemców i zagadnień związanych z Agencją Pracy Tymczasowej

merytoryczne wsparcie pracowników z zakresu prawa pracy, podatków i przepisów ZUS

współpraca z instytucjami podatkowymi, ubezpieczeniowymi

przygotowywanie i wysyłanie dokumentów sodir

Nasze wymagania:

doświadczenie pracy w Dziale Płac minimum 2 lata

praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów w zakresie naliczania wynagrodzeń

znajomość pue zus

mile widziana znajomość tematyki funkcjonowania ZPChr, rozliczeń pfron i zfron

dodatkowym atutem będzie znajomość programów kadrowo-płacowych WAPRO oraz obsługa programu Płatnik

bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

samodzielność, zdolność rozwiązywania problemów, terminowość, skrupulatność

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

wszelkie niezbędne narzędzia pracy na danym stanowisku,

możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

praca w godzinach 8-16

przyjazną atmosferę pracy.

bardzo dobre warunki wynagrodzenia

Prosimy o składanie CV bezpośrednio w aplikacji. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.