PRACOWNIK REMONTOWO - BUDOWLANY

Zakład Artykułów Ściernych ARMES
  • Nisko, podkarpackie pow. niżański

Budowlaniec

Umowa o pracę

ZAKŁAD MECHANICZNY ARMES
ul. Sandomierska Boczna 2 w Nisku
zatrudni:

PRACOWNIKA REMONTOWO - BUDOWLANEGO

Opis stanowiska:

• prace remontowo-budowlane wewnątrz i na zewnątrz budynku (malowanie, szpachlowanie, tynkowanie, murowanie, układanie płytek)
• prace rozbiórkowe

Wymagania

• wykształcenie zawodowe
• umiejętność pracy w grupie
• dobra organizacja pracy

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza Lento.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonym przez Zakład Artykułów Ściernych ARMES. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/am się z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych podczas rekrutacji zamieszczoną na stronie w zakładce praca”.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)