Asystent/Asystentka biura

Hospes sp. z o.o.
  • Płock, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Dołącz do naszego zespołu jako Asystent / Asystentka Biura!

Zakres obowiązków:

• Wprowadzanie danych do systemu;
• Wsparcie procesu zamknięcia miesiąca;
• Sprawdzanie poprawności danych;
• Przygotowywanie raportów i zestawień;
• Pomoc w bieżących sprawach dotyczących firmy;
• Współpraca z dostawcami i kurierami;
• Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.

Czego oczekujemy od Ciebie:

• Doświadczenia w pracy biurowej;
• Dokładności, dbałości o szczegóły;
• Zrozumienia potrzeby utrzymania porządku w biurze i efektywnego zarządzania dokumentacją;
• Umiejętności organizacyjnych, dzięki którym wesprzesz nas w codziennych zadaniach administracyjnych;
• Pozytywnego podejścia i zdolności do pracy w zespole;
• Administracyjnego wsparcia działu handlowego, księgowego oraz kadrowego;
• Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1;
• Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).

Co możemy Ci zaoferować:

• Przestrzeń do wyrażania swoich pomysłów i aktywnego uczestnictwa w projektach;
• Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku;
• Umowę o pracę;
• Stałe godziny pracy od poniedziałku od piątku;
• Pracę w zgranym i wspierającym zespole.

Lokalizacja biura: Nowe Trzepowo.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

*Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)