Pracownik produkcji sera tartego

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Holandia zagranica

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: bez nałogów
  • Inne wymagania: Umiejętność pracy w grupie, pozytywne nastawienie, wysoka motywacja i chęć do pracy w szklarni, dyspozycyjność, umiejętność szybkiego uczenia się, dobra kondycja fizyczna, wysoka wydajność pracy. Mile widziane prawo jazdy kat. B.
    Kandydaci nie mogą mieć w pracy: sztucznych rzęs, pomalowanych paznokci (bez paznokci żelowych, hybrydowych itp.) i długich paznokci, a także biżuterii i kolczyków. Paznokcie muszą być krótkie i zadbane.
    Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 13,27 EUR
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 7 miesięcy temu)