Monter - Magazynier

Technix
  • Pleszew, wielkopolskie pow. pleszewski

Magazynier

Umowa o pracę

Firma Technix poszukuje kandydatów na stanowisko: Monter - Magazynier

Miejsce pracy: Pleszew

Podstawowe zadania i obowiązki:

Przyjmowanie i wydawanie towarów do/z magazynu
Przechowywanie, układanie, sortowanie i załadunek przyjętych towarów
Załadunek i rozładunek środków transportowych firmy lub przewoźników, pakowanie paczek,
Montaż serowników i podzespołów
Obsługa wózków widłowych (opcjonalnie)
Dbałość o porządek w magazynie oraz powierzone mienie

Wymagania

Doświadczenie w pracy na magazynie
Doświadczenie z obsługą wózków widłowych będzie dodatkowym atutem
Umiejętność współpracy w zespole
Terminowość w realizacji zadań
Odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w pracy
Znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Niezbędne narzędzia pracy

Aplikacje zawierające cv prosimy przesyłać w formie elektronicznej z podaniem w tytule maila: rekrutacja na stanowisko Magazynier-monter
na adres @
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)