Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024

Pomoc kuchenna - kuchnia szpitalna Sosnowiec

HR for Business Sp. z o.o.
  • Sosnowiec, śląskie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

ZADZWOŃ DO NAS: 71 7110144

Dla swojego Klienta – firmy z branży Usługowej poszukujemy do zespołu:

Stanowisko:
Pomoc kuchenna

Zadania/Czynności:
pomoc w przygotowywaniu posiłków
dbałość o czystość na kuchni
dystrybucja posiłków

lub praca przy myciu i dezynfekcji naczyń i pojemników kuchennych w

Wymagania

dobrej organizacji pracy;
umiejętności pracy w zespole;
chęci do pracy
posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

umowa zlecenie/ umowę o pracę
wypłatę na czas
zatrudnienie 5 dni w tygodniu wg grafiku

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 pod nr tel. , po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o.. z siedzibą w Wrocławiu, przy ul. Słonimskiego 1.