Zatrudnię osobę do pracy na kuchni w obiekcie sportowym

Wild Roots
  • Łódź, łódzkie

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

Praca od zaraz

Szukamy miłych, kontaktowych kucharzy lub kucharek.
Jesteśmy na etapie tworzenia oferty gastronomicznej dlatego chętnie zatrudnimy kreatywną osobę, która wspólnie z nami stworzy koncepcję na menu na dania z półproduktów (również w opcji wege).

Wymagania

-minimum 1 rok doświadczenia w gastronomii
-doświadczenie w pracy w oparciu o system HACCP
-status studenta
-aktualna książeczka sanepid / orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych
-sumienność, pracowitość
-poważne i odpowiedzialne podejścia do codziennych obowiązków

Zadania:
-bezpośrednia współpraca z managerem
-współpraca przy tworzeniu oferty gastronomicznej dla klientów indywidualnych oraz dla grup zorganizowanych
-dbałość o jakość, smak i estetykę serwowanych potraw
-samodzielna organizacja miejsca pracy
-dbałość o czystość miejsca pracy oraz sprzątanie zgodnie z grafikiem czystości
-prognozowanie zapotrzebowania produktów

Oferujemy

-pracę od zaraz
-praca w wymiarze około 3/4 etatu
-elastyczny grafik
-miłą atmosferę w pracy
-kawę oraz zniżki pracownicze na ofertę gastronomiczną
-nieograniczone korzystanie z oferty sportowej

Informuję, że skontaktuję się tylko z wybranymi osobami.

Proszę o przesłanie CV ze zdjęciem oraz dodania klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)