Asystent/-ka ds. Technicznych

Willson&Brown
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Od ponad 20 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje biura konstrukcyjno-sprzedażowe w Anglii, Francji i Niemczech.

Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu. Chcemy umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy.

Twój zakres obowiązków:

-Korzystanie z dokumentacji technicznej oraz koordynowanie zadań z tym związanych

-Praca w autorskim programie firmy do układania kasetek, produktów i grafik promocyjnych Procesowanie danych pomiędzy systemami

-Praca na wzorcowni: układanie kasetek i produktów, mierzenie czy dany element zmieści się na półce, mierzenie dostępnego miejsca, poszukiwanie różnic w rzeczywistości vs w modelu 3D, dokumentacja takich sprawdzeń i pomiarów

-Raportowanie z postępu prac nad projektami

-Obsługa zamówień i zarzadzanie magazynem na części zamienne do szaf kosmetycznych

-Towarowanie ekspozytorów

-Wspieranie i zastępowanie pracowników wzorcowni i magazynu części zamiennych

-Współpraca i merytoryczne wspieranie innych działów również zagranicznych

Nasze wymagania:

-Dobrej organizacji pracy, dokładności, sumienności, zwracania uwagi na szczegóły

-Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole projektowym

-Umiejętności pracy pod presją czasu zgodnie z wyznaczonym harmonogramem

To oferujemy:

-Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w firmie o stabilnej pozycji na rynku

-Pracę w międzynarodowym, kreatywnym środowisku

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor

-Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowania do pakietu sportowego
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)